www-footer

Chcesz zacząć ćwiczyć lub schudnąć ale nie wiesz jak zacząć? Ćwiczenia zawsze są dla Ciebie zbyt trudne?

Pomogę Ci ćwiczyć bezpiecznie i na miarę swoich możliwości nawet jeśli od bardzo dawna się nie ruszałaś, masz nadwagę lub otyłość!

Podejmowałaś już wiele prób żeby zacząć się ruszać lub schudnąć, ale szybko traciłaś motywację do dalszych ćwiczeń?

Ile razy rozkładałaś matę z mocnym postanowieniem, że od tej pory będziesz ćwiczyć, szukałaś ćwiczeń dla początkujących i… nie byłaś w stanie dotrwać do końca treningu? Bo ćwiczenia były za trudne, tempo za szybkie i w ogóle miałaś wrażenie, że to jakaś katorga a nie trening “na start”.

Mimo tego zagryzałaś zęby i próbowałaś się zmuszać do ćwiczeń, raz… drugi… trzeci, ale zawsze przegrywałaś z treningiem. Po prostu miałaś dość. To Ci odbierało całą motywację do kolejnych ćwiczeń i rzucałaś matę w kąt. A przecież Ty chcesz (w końcu!) … regularnie ćwiczyć i zobaczyć efekty. Znowu chciałabyś mieć chęć do życia i energię, której tak bardzo Ci brakuje.

Brzmi znajomo? Czas to zmienić!

Krok po kroku pomogę Ci,

zacząć regularnie ćwiczyć tak żebyś miała ochotę na kolejny trening.

Bo ćwiczenia mogą sprawiać ogromną przyjemność i dawać efekty, serio!

 

Przygotowałam program treningowy w formie online, który pomoże Ci wdrożyć regularną aktywność dopasowaną do Twoich możliwości. Nawet jeśli od dawna się nie ruszałaś, masz nadwagę lub otyłość to i tak DASZ RADĘ! No i w końcu zadbasz o zdrowie na stałe a nie tylko na chwilę.

Na czym polega sekret?

Program treningowy to cały przemyślany proces. Zdecydujesz GDZIE chcesz dojść, czyli wybierzesz konkretny cel treningów. Dowiesz się również JAK tam dojść, czyli otrzymasz niezbędną wiedzę, plan treningowy oraz gotowe treningi, które będziesz w stanie wykonać do końca. Na bieżąco będziesz śledziła postępy żeby wiedzieć CZY idziesz w dobrym kierunku.

Cały proces jest oparty na wprowadzaniu stopniowych zmian do Twojego życia, na spokojnie, w Twoim tempie. Dzięki temu w końcu zobaczysz efekty i utrzymasz motywację do działania.

Stworzyłam ten program z myślą o Tobie

Zobacz ile możesz zyskać

Wzmocnisz i ujędrnisz swoje ciało

Będziesz miała lepsze samopoczucie i odzyskasz energię do życia

Poprawisz kondycję - koniec z zadyszką po wejściu kilku pięter do góry

Zgubisz zbędne kilogramy bez wyczerpujących ćwiczeń

Wzrośnie Twoja pewność siebie i z radością będziesz patrzeć na siebie w lustrze

Polubisz aktywność i będziesz miała motywację do ćwiczeń

Ćwiczenia dopasowane do Twoich możliwości

to podstawa zadowolenia z treningu i motywacji do dalszego działania.

Gwarantuję, że moje treningi wykonasz do końca!

Co znajdziesz w Programie Treningowym?

Program treningowy to połączenie mojej wiedzy i doświadczenia z tysięcy przeprowadzonych treningów i setek godzin rozmów z podopiecznymi, którym pomogłam zrzucić wagę, odzyskać energię i poprawić samopoczucie.

 

Program treningowy zawiera:

Ponad 30 lekcji wideo

z wiedzą, wskazówkami i zadaniami do wykonania, które przeprowadzą Cię przez cały proces wdrażania regularnej aktywności

13 pełnych treningów wideo

zawierających rozgrzewkę, część główną i sesję rozciągania

10 planów treningowych w formacie PDF

dostosowanych do różnej liczby treningów w tygodniu oraz uwzględniających różne cele treningowe

Materiały dodatkowe

w tym karty pracy w formacie PDF, które ułatwią Ci przejście przez cały proces

Wsparcie społeczności

Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku

12 miesięczny dostęp do platformy edukacyjnej

z której możesz korzystać również na swoim telefonie

Program treningowy jest podzielony na moduły:

Ten moduł to instrukcja obsługi, dowiesz się z czego składa się kurs i jak z niego korzystać.

Zaczynamy od ustalenia celu treningu. Dzięki temu wiesz dokładnie, po co będziesz ćwiczyć i jakie zmiany chcesz u siebie zobaczyć.

W tym module zajmiemy się analizą Twoich nawyków żywieniowych. Dowiesz się jak wprowadzić zmiany w odżywianiu żeby osiągnąć lepsze efekty w odchudzaniu.

Tutaj dobieramy plan ćwiczeń dopasowany do Twojego celu. Wybierasz rodzaj ćwiczeń i ilość treningów w tygodniu, a także dodatkowe aktywności.

W tym module znajdziesz wiedzę dotyczącą aktywności fizycznej i motywacji. Te informacje pomogą Ci w działaniu i realizacji Twoich celów.

W tym module również przygotowałam dla Ciebie dawkę wiedzy. Tutaj znajdziesz wiedzę dotyczącą odchudzania. Informacje, które znajdziesz w tym module pomogą Ci w realizacji celu związanego z odchudzaniem.

Na zakończenie sprawdzimy rezultaty Twoich działań, powiem Ci jak wybrać następny plan treningowy oraz dowiesz się również co zrobić jeżeli treningi będą już dla Ciebie zbyt łatwe.

W tym module znajdziesz wszystkie wideo z treningami. Zerkasz na swój plan treningowy, wybierasz właściwy trening i zaczynasz ćwiczyć.

Z kim będziesz ćwiczyć?

Cześć! Nazywam się Ola Stefańska, jestem licencjonowaną trenerką personalną specjalizującą się w treningu kobiet, magistrem wychowania fizycznego oraz mamą dwuletniej Klary.

Od ponad 8 lat pracuję z kobietami, które od bardzo dawna nie ćwiczyły (niektóre nawet od 20 lat!) i zmagają się z takimi problemami jak: słaba kondycja, ból pleców, złe samopoczucie, brak energii, nadwaga, otyłość. Żeby pomóc tym kobietom najpierw musiałam przeanalizować ich aktualny poziom sprawności a potem dopasować ćwiczenia w taki sposób, żeby nie zniechęcić ich do kolejnego treningu. Moją misją jest zachęcanie do regularnej aktywności i zdrowego stylu życia. Od moich podopiecznych wielokrotnie usłyszałam, że teraz nie wyobrażają sobie życia bez regularnej aktywności.

Poza prowadzeniem indywidualnych treningów jestem obecna w sieci. Od ponad dwóch lat tworzę kanał na YouTube z wiedzą i treningami, który subskrybuje ponad 8000 osób. Tworzę też portal Trening dla Kobiet oraz newsletter. Tymi kanałami codziennie otrzymuję wiele wiadomości, w których kobiety informują mnie, że dają radę i w końcu dzięki moim treningom polubiły ćwiczenia.

Ta wiedza, i doświadczenie zdobyte w pracy z ponad 200 kobietami, którym pomogłam regularnie ćwiczyć pozwoliły mi zbudować program treningowy dopasowany do potrzeb kobiet początkujących, z nadwagą lub z otyłością.

avatar.jpg

Zobacz co mówią kobiety, które ze mną ćwiczą

opinia yt3
opinia yt1
Magda- opinia fb
Ola - opinia fb
opinia yt2
opinia yt4

Ile to kosztuje?

Program Treningowy

dla kobiet początkujących, z nadwagą lub otyłością
269
  • Ponad 30 lekcji wideo z wiedzą i zadaniami do wykonania
  • 13 pełnych treningów wideo
  • 10 planów treningowych w formacie pdf
  • Materiały dodatkowe w formacie pdf
  • Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
  • Dostęp na 12 miesięcy do platformy edukacyjnej
Wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na indywidualne treningi pod okiem trenera personalnego dlatego zależało mi na tym żeby dostęp do aktywności dopasowanej do Twoich możliwości był na wyciągnięcie ręki. Chciałam żeby ten program był wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze zawartości, a po drugie ceny. Możesz ćwiczyć przez cały rok w cenie 2 treningów personalnych.

Czy to na pewno dla mnie?

Ten program treningowy jest dla Ciebie jeśli:

Ten program treningowy nie jest dla Ciebie jeśli:

Wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na indywidualne treningi pod okiem trenera personalnego dlatego zależało mi na tym żeby dostęp do aktywności dopasowanej do Twoich możliwości był na wyciągnięcie ręki. Chciałam żeby ten program był wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze zawartości, a po drugie ceny. Możesz ćwiczyć przez cały rok za mniej niż kosztują 2 treningi personalne.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, treningi są w wersji nagranego wcześniej wideo. Program jest dostępny na specjalnej platformie kursowej w wersji online żeby każdy mógł ćwiczyć o tej porze, która mu najbardziej pasuje.

Mówiąc krótko: TAK! Ale żeby to się udało potrzeba czegoś jeszcze: Twojego czasu i zaangażowania. Ja dam Ci niezbędną wiedzę i narzędzia żeby to osiągnąć ale nie będę ściemniała, że efekty pojawią się zupełnie bez wysiłku z Twojej strony.

Nie! Na potrzeby programu przygotowałam zupełnie nowe filmy z treningami, których nigdy nie było i nie będzie dostępnych na moim kanale YouTube.

Niestety nie, konsultacje online nie są zawarte w programie treningowym. Natomiast otrzymasz dostęp do specjalnej grupy, w której znajdują się uczestniczki programu. Dzięki temu będziesz miała możliwość otrzymania wsparcia i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami.

Jeżeli nie przeszkadza Ci zwracanie się do Ciebie w formie żeńskiej to jak najbardziej możesz dołączyć do programu. Szczególnie jeżeli odpowiadają Ci moje treningi. Poza kilkoma wstawkami np. kiedy tłumaczę jak radzić sobie z aktywnością podczas menstruacji cała reszta sprawdzi się również mężczyzn, którzy chcą wdrożyć regularną aktywność do życia i osiągnąć swoje cele.

Wypróbuj bez zobowiązań

Dołączasz bez żadnego ryzyka. Jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań to w ciągu 7 dni od zakupu możesz go zwrócić i otrzymać z powrotem pieniądze.
Jeśli czekasz na odpowiedni moment żeby w końcu wziąć się za siebie i zacząć działać to on jest właśnie teraz.

Możesz tylko zyskać.

© 2022 – Trening dla Kobiet Wszelkie prawa zastrzeżone.