Ból szyi – ćwiczenia na kręgosłup szyjny

Trening angażuje:

plecy, szyję

Dla kogo:

dla kobiet, chcących pozbyć się bólu pleców w okolicy szyi

Poziom trudności:

dla początkujących

Rodzaj treningu:

wzmacniający, rozciągający

Czas trwania:

10 min.

Czego potrzebujesz:

wygodny strój oraz matę lub koc

Co zawiera trening:

  • ćwiczenia rozluźniające mięśnie szyi,
  • ćwiczenia wzmacniające mięśnie szyi,
  • ćwiczenia rozciągające mięśnie szyi,
  • ćwiczenia na ból pleców,
  • ćwiczenia na ból szyi,
  • ćwiczenia na odcinek szyjny.

Czy zdarza Ci się, że odczuwasz sztywność lub ból w okolicach szyi? Ten dyskomfort często jest spowodowany trybem życia jaki wszystkie dzisiaj prowadzimy. Spędzając ogromne ilości czasu patrząc w telefon ? czy ekran monitora ? wysuwamy głowę w przód.

?Wysunięta głowa za bardzo w przód może powodować ból szyi oraz całego kręgosłupa. Na szczęście można temu przeciwdziałać. Prowadząc indywidualne treningi z moimi klientkami zaobserwowałam, że już 1 seria kilku ćwiczeń na mięśnie szyi dawała natychmiastową ulgę.

Dlatego przygotowałam dla Was krótki, 10 minutowy zestaw ćwiczeń na mięśnie szyi. Ten zestaw polecam każdemu. Sama od razu po wykonaniu tego zestawu od razu poczułam taki „luz” w odcinku szyjnym. To tylko 10 minut, więc nie ma wymówek i od razu poczujecie ulgę!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz