Rolowanie nóg i pośladków (dla początkujących)

Trening angażuje:

nogi, pośladki

Dla kogo:

dla kobiet chcących rozluźnić mięśnie nóg, przyspieszyć regenerację, poprawić zakres ruchomości w stawach oraz zapobiegać kontuzjom

Poziom trudności:

dla początkujących

Rodzaj treningu:

rozluźniający, relaksujący, rolowanie

Czas trwania:

8 min.

Czego potrzebujesz:

wałka do masażu, wygodnego stroju i maty

Co zawiera trening:

  1. rolowanie nóg i pośladków

W tym filmie znajdziesz rolowanie nóg i pośladków. Rolowanie ma bardzo wiele zalet:
  • pomaga rozluźnić mięśnie,
  • przyspiesza regenerację,
  • poprawia zakres ruchomości w stawach
  • oraz zapobiega kontuzjom.
Jeśli jeszcze nigdy wcześniej nie próbowałaś rolowania, nie martw się, to film dla początkujących. Warto pamiętać o kilku ważnych zasadach, które przedstawię Ci w formie pytań i odpowiedzi.Ważne – pytania i odpowiedzi:Czy muszę się rozgrzać przed rolowaniem?Nie musisz, ale możesz. Możesz rolowanie wykonać po treningu. Najważniejsza zasada?Rolowanie wykonuj bardzo powoli. Podczas rolowania czuję miejsca, które bardzo bolą – co zrobić?Jeżeli jesteś w stanie wytrzymać – zatrzymaj się w tym miejscu i poczekaj (cały czas uciskając ten punkt wałkiem). Chcę połączyć rolowanie z rozciąganiem? Co powinnam zrobić najpierw?Zacznij od rolowania, a potem przejdź do rozciągania.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz