Rozciąganie dla otyłych

Trening angażuje:

całe ciało

Dla kogo:

dla kobiet z bardzo małą ruchomością w stawach, chcących poprawić elastyczność i gibkość ciała, dla kobiet otyłych lub z nadwagą, dla kobiet początkujących

Poziom trudności:

dla początkujących

Rodzaj treningu:

rozciągający, rozluźniający, relaksujący

Czas trwania:

21 min.

Czego potrzebujesz:

paska do spodni lub innego pasa (może być też długi ręcznik), wygodnego stroju i maty

Co zawiera trening:

  1. krótką, lekką rozgrzewkę,
  2. rozciąganie całego ciała.

Jeśli próbowałaś ćwiczeń rozciągających, ale okazywało się, że niektóre ruchy są dla Ciebie po prostu nierealne, to spróbuj tego treningu – gwarantuję Ci, że tym razem będzie inaczej! Ćwiczeń rozciągających jest sporo, ale większość z nich jest nie do wykonania dla osób otyłych lub z nadwagą. Dlatego przygotowałam ten zestaw – tym razem uda Ci się wykonać wszystkie ćwiczenia i będziesz mogła zacząć regularnie dbać o elastyczne ciało.Rozciąganie z pomocą paska umożliwi Ci utrzymanie wygodnej i prawidłowej pozycji podczas ćwiczeń.Trening możesz wykonać zarówno o poranku, jako poranny rozruch, jak i na koniec dnia – uspokoisz organizm i zrelaksujesz ciało. Rozciąganie paskiem możesz też wykonać po treningu wzmacniającym, w takim przypadku pomiń rozgrzewkę.Pamiętaj, niezależnie od tego, jak słabo jesteś rozciągnięta, te ćwiczenia dasz radę wykonać!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz