Rozciąganie dla otyłych

Trening angażuje:

całe ciało

Dla kogo:

dla kobiet z bardzo małą ruchomością w stawach, chcących poprawić elastyczność i gibkość ciała, dla kobiet otyłych lub z nadwagą, dla kobiet początkujących

Poziom trudności:

dla początkujących

Rodzaj treningu:

rozciągający, rozluźniający, relaksujący

Czas trwania:

21 min.

Czego potrzebujesz:

paska do spodni lub innego pasa (może być też długi ręcznik), wygodnego stroju i maty

Co zawiera trening:

  1. krótką, lekką rozgrzewkę,
  2. rozciąganie całego ciała.

Jeśli próbowałaś ćwiczeń rozciągających, ale okazywało się, że niektóre ruchy są dla Ciebie po prostu nierealne, to spróbuj tego treningu – gwarantuję Ci, że tym razem będzie inaczej! Ćwiczeń rozciągających jest sporo, ale większość z nich jest nie do wykonania dla osób otyłych lub z nadwagą. Dlatego przygotowałam ten zestaw – tym razem uda Ci się wykonać wszystkie ćwiczenia i będziesz mogła zacząć regularnie dbać o elastyczne ciało.Rozciąganie z pomocą paska umożliwi Ci utrzymanie wygodnej i prawidłowej pozycji podczas ćwiczeń.Trening możesz wykonać zarówno o poranku, jako poranny rozruch, jak i na koniec dnia – uspokoisz organizm i zrelaksujesz ciało. Rozciąganie paskiem możesz też wykonać po treningu wzmacniającym, w takim przypadku pomiń rozgrzewkę.Pamiętaj, niezależnie od tego, jak słabo jesteś rozciągnięta, te ćwiczenia dasz radę wykonać!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.