Trening CARDIO dla początkujących

Trening angażuje:

Dla kogo:

dla kobiet, które chcą poprawić swoją kondycję i rozruszać całe ciało w bezpiecznych pozycjach

Poziom trudności:

dla początkujących

Rodzaj treningu:

wzmacniający, kondycyjny, rozciągający

Czas trwania:

45 min.

Czego potrzebujesz:

wygodnego stroju, maty oraz butelki wody

Co zawiera trening:

  1. krótką rozgrzewkę,
  2. cztery obwody bezpiecznych kondycyjnych ćwiczeń bez podskoków,
  3. krótkie rozciąganie.

Czujesz, że już po przejściu kilku pięter masz mocną zadyszkę i chciałabyś poprawić swoją kondycję?

W takim razie trening cardio dla początkujących jest zdecydowanie dla Ciebie. Rozruszasz swoje całe ciało i już po pierwszym treningu poczujesz się lepiej! Przygotowałam zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń żeby utrzymać intensywność przez cały trening na podobnym poziomie.

Jeżeli jesteś osobą początkującą to ten trening poprawi Twoją kondycję oraz wspomoże odchudzanie. Jeżeli jesteś już regularnie aktywna to polecam ten trening w dni mniej aktywne na poprawę samopoczucia i podniesienie aktywności danego dnia.

Podczas treningu zrobisz około 3000 kroków więc jeśli masz zegarek z pomiarem kroków to wykonując ten trening poprawisz swój dzienny wynik 🙂

Jest to trening bez podskoków, więc nawet jeżeli masz długą przerwę od regularnej aktywności – bez obaw! Dasz radę go wykonać!

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz