Trening na POŚLADKI i wewnętrzną część uda

Trening angażuje:

nogi, pośladki

Dla kogo:

dla kobiet chcących wzmocnić i ujędrnić pośladki oraz wewnętrzną partię ud, szczególnie dla kobiet z siedzącym trybem życia, u których pośladki są osłabione

Poziom trudności:

dla średniozaawansowanych

Rodzaj treningu:

wzmacniający, rozciągający

Czas trwania:

31 min.

Czego potrzebujesz:

wygodnego stroju i maty

Co zawiera trening:

  1. rozgrzewkę z rozciąganiem dynamicznym nóg,
  2. ćwiczenia wzmacniające mięśnie pośladków i nóg,
  3. rozciąganie statyczne nóg.

W tym filmie mam dla Ciebie kolejny zestaw ćwiczeń na pośladki i ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud.

Rada na start: Jeśli nie czujesz pośladków podczas ćwiczeń na pośladki, to myśl o nich – kontroluj, kiedy się rozluźniają i kiedy spinają. Wspomóż je głową, wtedy organizm „przypomni sobie”, że powinien z nich korzystać! :)⁠

Jeśli jednak nie poczujesz zaangażowania mięśni pośladków podczas treningu w tym filmie, może to być znak, że Twoje pośladki potrzebują aktywacji w łatwiejszych ćwiczeniach. Znajdziesz je TUTAJ.

Czy wiesz, że silne mięśnie pośladków mogą pomóc w przypadku bólu dolnej części kręgosłupa – odcinka lędźwiowego? Zdarza się, że mięśnie grzbietu są nadmiernie obciążone, jeśli pośladki są zbyt słabe. Ćwiczenia na pośladki są świetnie nie tylko dlatego, że korzystnie wpływają na wygląd, ale i dlatego, że niosą korzyści dla naszego zdrowia!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz