Trening odchudzający na całe ciało

Trening angażuje:

całe ciało

Dla kogo:

dla kobiet chcących wzmocnić i ujędrnić całe ciało, poprawić kondycję oraz wspomóc odchudzanie, dla kobiet trenujących regularnie co najmniej od ponad miesiąca

Poziom trudności:

dla średniozaawansowanych

Rodzaj treningu:

wzmacniający, kondycyjny

Czas trwania:

58 min.

Czego potrzebujesz:

wygodnego stroju oraz butelki wody

Co zawiera trening:

 1. rozgrzewkę na całe ciało, a w niej:
  • ćwiczenia na otwarcie klatki piersiowej,
  • ćwiczenia na mobilność kręgosłupa,
  • rozciąganie dynamiczne nóg,
 2. ćwiczenia na wzmocnienie pośladków i nóg,
 3. ćwiczenia na mięśnie brzucha,
 4. ćwiczenia na mięśnie pleców,
 5. ćwiczenia na kondycję,
 6. rozciąganie statyczne.

Ten trening odchudzający to prawie godzina przyjemnych i bezpiecznych ćwiczeń na całą sylwetkę – zaangażują Twoje mięśnie oraz znacząco poprawią kondycję.Są to również świetne ćwiczenia dla osób siedzących. Jeżeli większość dnia spędzasz przy biurku, w tym zestawie znajdziesz sporo ćwiczeń, które chociaż minimalnie zniwelują skutki wielogodzinnego siedzenia.Dodatkowo podczas treningu możesz spalić nawet około 600 kalorii – to dobra wiadomość, jeśli chcesz schudnąć! Ten zestaw polecam kobietom, które regularnie trenują. Jeżeli właśnie to czytasz, ale dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami – zajrzyj na listę treningów dla początkujących.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz