Ćwiczenia dla otyłych (dla początkujących bez sprzętu)

Trening angażuje:

całe ciało

Dla kogo:

dla kobiet początkujących z nadmierną masą ciała (otyłość, nadwaga), dla kobiet, które nie mogą wykonywać ćwiczeń z podskokami

Poziom trudności:

dla każdego

Rodzaj treningu:

wzmacniający, kondycyjny, rozciągający, rozluźniający, relaksujący

Czas trwania:

35 min.

Czego potrzebujesz:

wygodnego stroju, maty oraz butelki wody

Co zawiera trening:

  1. rozgrzewkę,
  2. łatwe i bezpieczne ćwiczenia dla osób otyłych lub z nadwagą,
  3. ćwiczenia na mięśnie brzucha,
  4. ćwiczenia na plecy,
  5. ćwiczenia na wzmocnienie nóg,
  6. ćwiczenia na ramiona,
  7. ćwiczenia na pośladki,
  8. ćwiczenia na lepszą kondycję,
  9. rozciąganie.

Ten zestaw ćwiczeń to pierwszy i najłatwiejszy film z serii treningów dla otyłych. Jeżeli jesteś kobietą z nadwagą lub otyłością, do tego miałaś długą przerwę od jakiejkolwiek aktywności, gwarantuję, że – mimo to – dasz radę wykonać ten trening do końca. Jest to trening bez podskoków, a ćwiczenia zaplanowałam tak, żeby były bezpieczne i realne do wykonania – jako pierwszy trening.

Po publikacji tego filmu dostałam spory odzew od kobiet, które w końcu pierwszy raz ukończyły cały trening. ?Kiedy ten zestaw nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem, kolejny, 45-minutowy, znajdziesz TUTAJ, a 60-minutowy – TUTAJ. Te trzy treningi to idealne połączenie – są przykładem stopniowania trudności treningu oraz dopasowania ćwiczeń do możliwości czasowych.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Ola

Ola

Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i specjalizuję się w treningu wyłącznie z kobietami. Prowadzę treningi, motywuję, wspieram i uczę. Pomaganie kobietom, propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia daje mi dużo frajdy dlatego postanowiłam stworzyć Trening dla Kobiet. Liczę, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz ze mną na dłużej.

Mój newsletter jest pełen dobrej energii. Chcesz trochę?

Raz w miesiącu prześlę Ci masę konkretów na temat zdrowego stylu życia. Będziesz również miała dostęp do specjalnych ofert wyłącznie dla kobiet z ekipy. Zapisujesz się?

Jedna odpowiedź

  1. Dziękuję za ten trening. Dałam radę, Mimo swojego wieku i wagi. Jest naprawdę przystosowany dla tych, którzy noszą na sobie za dużo i od dawna się nie ruszali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy
Tutaj mnie znajdziesz